Cedi Osman'ın Chicago Bulls maçı performansı: 17 sayı, 7 ribaund – 37 dk
Cleveland Cavaliers 92-112 Chicago Bulls | 24.12.2018 Cedi Osman Full Highlights vs Bulls Twitter: Instagram: …

source

26 Comments

  1. Cedi 37 dk süre aldı. 6/11 saha içi; 4/7 iki sayı, 2/4 üç sayı, 3/3 sa isabetleriyle 17 sayı, 7 ribaund, 1 asist, 1 top kaybıyla maçı tamamladı. 2. yarı eline top gelmemesine rağmen iyi maç çıkardı. Şut yüzdelerinde toparladı son maçlarda. Maşallah diyelim.

  2. Ben cedi'den daha iyisini bekliyorum. Avrupalı diğer oyuncular, Porzingis olsun, Tony Parker olsun, Dirk Nowitzki, Yunan Oyuncu Giannis Antetokounpo, Sırp Bogdanovic bile maç başına 15,3 sayı ortalamalarıyla oynuyor. Cedi 11 sayı ortalama ile oynuyor. Başka avrupalı oyuncular 30-40 saytı atabiliyorken ben daha cediden 1 kez bile göremedim. Kariyer rekoru 22 sayı sanırsam.

  3. Bir çok kişi cavstan kurtulması için yorum yapıyor doğru da olabilir ancak bir de olaya şuradan bakarsak, Cedi burada sorumluluk almayı öğreniyor ve oyunda kaldiği zamanlarda takımın beyni görevini görüyor bu onun gelişimi açısından çok önemli

  4. abi bağzen çok sikik atışlar deniyor boyalı alanı dene ama bağzen takım arkadaşları boşa çıkıyor hala potaya gitmenin derdinde amk

  5. şu boyla şu fundemantal ile potaya dikine gidip bir tane smaç vuramıyor 40 dk oynayarak üstelik sonra Doncic ve Markanen niye iyi????..

  6. 02:55 bu oyun tarzı sanırım koçun istediği bir şey değil. hareketlerinden "hayır böyle şut atmamalısın" tarzı bir şey söylediği belli, cedi de "ama atabiliyorum" tarzında cevap veriyor. zorlama şutlar turnikeler atıyor. asist desen pas vermiyor kimseye. 2. yarı eline neden top gelmedi diye düşünüyorsanız böyle bakın olaya, takım oyunu değil bireysel oyunlar oynuyor sürekli. ama bu bir takım oynu ve bu takımın bir yıldızı yok. cedi iyi hoş oynuyor da bir yıldız değil yıldız potansiyel yok.

  7. Takım cok kotu. Cedi cok süre alıyor fakat kalite yok takımda. Inşallah cedi bu fırsatı iyi değerlendirir ve kendini geliştirir. Dualarimiz seninle.

  8. Yalniz Cediden ziyade ben Markkaneni çok beğendim . Tek başına Cleyi süpürdü sahadan . Boy avantajıyla Cedinin üzerinden çok sayı attı. Hiç durduramadı neredeyse Cedi . 20 yaşında galiba bu Finli çocuk . Doncicle birlikte nbayi coşturacaklar.

  9. Clarkson ve sexton meslek lisesinin hırçın kavgacı öğrencileri gibi; Her şeyi kendileri yapar sanarlar ama aslında arkasında olanlar yapıyor. ( Bu arada Sexton'a sövme butonuyum xd )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *